Grupy Parafialne

działające przy Parafii w bieżącym roku szkolnym i katechetycznym.

Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo (ks. Proboszcz)

  • Spotkania w Kawiarence „Missio”: ostatnia środa miesiąca; rozpoczęcie Mszą św. o 18.00
  • Pierwsza Niedziela miesiąca – po Mszach św. kwesta na rzecz potrzebujących pomocy
  • Wydawanie ciepłych posiłków: poniedziałek i środa od 16.30

Odnowa w Duchu Świętym (Ks. Tadeusz)

  • Spotkania w Domu Misyjnym w poniedziałki – rozpoczęcie nabożeństwem o 17.30

Kościelna Służba Mężczyzn Semper Fidelis (Ks. Proboszcz)

  • Spotkania: trzeci wtorek miesiąca; rozpoczęcie Mszą św. o 18.00

Wspólnota Żywego Różańca (Ks. Cezary)

  • Spotkania: Pierwsza sobota miesiąca; rozpoczęcie Mszą św. o 8.00

Duszpasterstwo mężczyzn – Bractwo św. Pawła (Ks. Proboszcz)

  • Spotkania: od października do czerwca we wtorki; rozpoczęcie Mszą św. o 18.00

Ruch Szensztacki (Ks. Proboszcz)

  • Rozpoczęcie roku formacji 28 września br. w katedrze Oliwskiej
  • Spotkania Matek Szensztackich: drugi wtorek miesiąca o 16.00

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa (Ks. Proboszcz)

  • Comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu – 27. dzień każdego miesiąca w kaplicy kościoła NMP Gwiazdy Morza, ul. Chopina 16 a

Koło Misyjne (Ks. Tadeusz)

  • Spotkania: pierwsza środa miesiąca; rozpoczęcie Mszą św. o 18.00

Stowarzyszenie Cudownego Medalika (Ks. Tadeusz)

  • Spotkania: ostatnia środa miesiąca; rozpoczęcie Mszą św. o 18.00

Liturgiczna Służba Ołtarza (Ks. Łukasz)

  • Spotkania: aspiranci i kandydaci – sobota 9.00; ministranci starsi 9.30
  • Lektorzy – czwartek po Mszy św. o 18.00

Duszpasterstwo Młodzieży „Na górce” (Ks. Łukasz)

  • Spotkania: czwartki o 19.30

Wspólnota „Marana Tha” (Ks. Cezary)

  • Spotkania: pierwsza i trzecia środa miesiąca; rozpoczęcie Mszą św. o 18.00
  • Każdy ostatni piątek miesiąca – całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w Domu Hospicyjnym Caritas im. Św. Józefa w Sopocie (Al. Niepodległości 632); rozpoczęcie o 19.00, zakończenie Eucharystią o 6.00

„Ewangeliczne Nowinki” (Ks. Łukasz)

  • Spotkania dla dzieci: po każdej dziecięcej Mszy św. niedzielnej o 10.30

Schola dziecięca (Ks. Łukasz)

  • Spotkania: środa o 17.00 i niedziela o 10.00

Duszpasterstwo chorych (ks. Proboszcz, ks. Cezary, ks. Łukasz)

  • Chorych z posługą sakramentalną odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca (wrzesień-czerwiec).
  • Chorych, którzy pragną korzystać z sakramentów świętych, można zgłaszać do biura parafialnego lub w zakrystii po Mszach św., a w przypadku zagrożenia życia o każdej porze.

I komunia św. (Ks. Łukasz)

  • W bieżącym roku szkolnym i katechetycznym za przygotowanie dzieci komunijnych odpowiedzialny jest ks. Łukasz.

Bierzmowanie (Ks. Cezary)

  • Do sakramentu Bierzmowania młodzież i dorosłych przygotowuje ks. Cezary.